Torby bawełniane z nadrukiem, torby ekologiczne z logo

TORBY BAWEŁNIANE

Oferujemy szeroki wybór toreb bawełnianych oraz wykonujemy na nich nadruki

torby bawełniane z nadrukiem
Sprawdź naszą ofertę na torby bawełniane

Kolory toreb bawełnianych

Torby bawełniane 38×42 cm, kolor naturalny ecru. Posiadamy w ofercie torby bawełniane w rozmiarze 38×42 cm, krótkie ucho – 35cm, gramatura 140/m2. Torby są szyte w Indiach na rynek niemiecki, co za tym idzie dobra jakość oferowanej torby. Torba jest kontrolowana w produkcji przez kontrahentów niemieckich, dzięki temu możemy zaoferować torbę bawełnianą dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie.
Torba bawełniana cena:

  • 2,15zł+VAT/szt – torba czysta bez nadruku. O nadruk zapytaj przez email lub telefonicznie

Parametry techniczne torby bawełnianej :

wymiar: szerokość. – 38cm, wysokość- 42cm gramatura: 140g/m2 krótkie ucho – długość 35-36cm wzmocnione szyciem krzyżowym połączenie ucha z torbą wewnętrzne krawędzie torby są wykończone overlockiem, nie powodującym strzępienia się krawędzi toreb od wewnątrz powierzchnia torby jest prasowana po uszyciu przez producenta, dzięki temu nie ma problemów z nadrukiem, metodą sitodruku powtarzalność wymiarów w całej serii.

Masz pytania dotyczące produktu – Tel. 601 079 623
Nadruki na torby bawełniane:

Nasza firma zajmuje się również nadrukami na torbach bawełnianych. W naszych zamówieniach stosowaliśmy torby od różnych producentów i z Azji i z Polski. Te azjatyckie nigdy nie dorównywały tej obecnej jakości, natomiast polskie nie mogły być konkurencyjne cenowo. W tych torbach znaleźliśmy dobrą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.

Torba jest przyjazna nadrukowi:). Polecamy !
Torby bawełniane 38×42 cm, kolor naturalny ecru – długie ucho- N02.

Torba o tych samych parametrach jak torba z krótkim uchem. Zmienia się tylko długość ucha – 65 cm. Długość ucha jest dostosowana do noszenia torby na ramieniu. Cena torby czystej bez nadruku 1,75zł+VAT/szt. Nowa dostawa w promocyjnej , rewelacyjnej cenie. Torby te używamy w naszej seryjnych ,wysokonakładowych produkcjach. Nie ma kłopotów w czasie druku na półautomacie, torba nie żółknie w tunelu jak i w prasie termotransferowej w temp.160 oC, w której to temperaturze jest utrwalana większość nadruków nanoszonych sitodrukiem lub termotransferem. Torba jest równa , gładka nie posiada zaprasowań czy zagnieceń uniemożliwiających prawidłowy druk. Posiada powtarzalne wymiary w całej serii.
torby bawełniane kolorowe 140g z długim uchem

Szeroki wybór kolorów toreb zaspokoi gusta wielu klientów. Torby kolorowe są dostępne tylko w wersji z długim uchem. Cena torby bez nadruku 2,80zł+VAT.szt. Po najechaniu myszką na zdjęcie pokazuje się kod torby.
Masz pytania dotyczące produktu (torby bawełniane z nadrukiem) – Tel. 601 079 623, realizujemy zlecenia na terenie

torby bawełniane z nadrukiem