cennik torby papierowe z nadrukiem

Cennik torby papierowe z nadrukiem- przedstawiamy cennik nadruków na torbach papirerowych w firmie Etorby. W cenniku przedstawione są torby papierowe z nadrukiem z uchem papierowym skręcanym. Zarówno torby białe i szare brązowe eko.

W cenniku przedstawione są ceny toreb papierowych z nadrukiem w ilościach 100, 200-300szt. oraz 500szt. Od jednego do trzech kolorów. O takie ilości pytają najczęściej nasi klienci. I żeby usprawnić i przyspieszyć zapytania przygotowany jest ten cennik. Cennik torby papierowe z nadrukiem obejmuje tylko podstawowe, najczęściej powtarzające się zapytania. Oczywiście drukujemy i wykonujemy dużo większe zamówienia. Wycena wtedy już jest wyceniana indywidualnie. Prosimy o przesłaniu zapytania na e-mail: biuro@etorby.eu lub przez formularz. Szybki kontakt telefoniczny tel. 601 079 623.

 

Cennik torby papierowe z nadrukiem

cennik torby papierowe z nadrukiem

Pobierz plik w formacie pdf

Plik pdf z cennikiem, zostanie otworzony w nowym oknie. Żeby go zapisać na swoim dysku w komputerze, naciśnij ikonkę „pobierz”. Plik zostanie zapisany w katalogu” pobrane”

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniej interesującej Cię pozycji w cenniku- wyślij zapytanie przy pomocy formularza . Najszybciej jak to możliwe odpowiemy na zapytanie /wycenę. Najczęściej odpowiadamy w ciągu godziny , albo i szybciej.

Formularz zapytania, zamówienia

Mamy częste promocje na wykonywanie nadruków. Jeżeli będziesz śledził nasze strony , być może trafisz na promocje, zapraszamy. Juz wielu naszych klientów skorzystało z takiej formy zakupów.

cennik torby papierowe z nadrukiem
Przewiń do góry