Moda na zdrowy styl życia ma wpływ również na nasze decyzje zakupowe. Doskonałą alternatywą  dla jednorazowych torebek plastikowych są ekologiczne torby bawełniane, które mogą być używane wielokrotnie. Dlaczego warto z korzystać? O tym w dzisiejszym artykule.

 

Torby bawełniane przyjazne środowisku

Torby wykonane z materiałów naturalnych, takich jak len czy bawełna są przyjazne dla środowiska.     Podczas gdy torby plastikowe trafiają do kosza po jednorazowym użyciu, z toreb bawełnianych można korzystać przez wiele lat, a kiedy już nie są zdatne do użytku, zdecydowanie szybciej ulegają biodegradacji. Oferta firmy eTorby obejmuje torby bawełniane w różnych rozmiarach z rączkami krótkimi oraz przedłużonymi. Wysoka jakość materiałów i solidne wykonanie sprawiają, że torby naturalne wytrzymują bardzo długo nawet przy intensywnym użytkowaniu – bez obaw można w nich przenosić codzienne zakupy, upominki, prezenty, książki i wiele więcej. Niepodważalną zaletą jest również wygoda. Torby materiałowe nie zrywają się, nie wrzynają w palce, można je komfortowo przewiesić przez ramię. Koszt takiej torby to wydatek zaledwie kilku złotych. Wybierając opakowanie wielorazowego użytku, jakim jest torba bawełniana, każdy z nas może niewielkim kosztem przystąpić do walki z wszechobecnym plastikiem i przyczynić się do obniżenia poziomu zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

 

Korzyści dla przedsiębiorców

Torby z bawełny to znakomite rozwiązanie dla przedsiębiorców. Firmy, które umieszczają swój logotyp na torbach wielorazowego użytku, są postrzegane jako nowoczesne i dbające o środowisko naturalne. Ma to niebagatelne znaczenie wizerunkowe. Torby wykonane z materiałów naturalnych to doskonały nośnik reklamowy, w który można się zaopatrzyć niewielkim kosztem. W przeciwieństwie do ulotek czy bilbordów torby są praktyczne, budzą wyłącznie pozytywne skojarzenia i są ciekawym dodatkiem do codziennego ubioru. Wybierając torby bezpośrednio u dystrybutora mamy możliwość wyboru gramatury bawełny, koloru oraz nadruku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *