Sklep internetowy- torby papierowe -spostrzeżenia po 14 dniach działania

Sklep działa od 10 lipca 2020. To są pierwsze spostrzeżenia z działania sklepu torby papierowe online po 14 dniach. Ogólnie raczej są pozytywne. Sklep ułatwił klientom złożenie zamówienia na czyste torby papierowe bez nadruku.Zamówienie na firmę toreb papierowych praktycznie oznacza wpisanie NIP firmy . Nasz system pobiera dane firmy z bazy GUS. Jeżeli adres wysyłki jest taki sam . To już wystarczyłoby ,aby wysyłać zamówienie. W praktyce jednak dla firmy wysyłka zamówienia wiąże się z wypełnieniem tylko 4 pól. Dwa z tych pól wymaga firma kurierska.Dwa wymagamy my.

Tylko wypełniamy cztery pola do realizacji zamówienia na firmę

  • NIP firmy
  • kod pocztowy – to wymaga system i firma kurierska( na razie nie da się tego ominąć)
  • telefon do kontaktu dla kuriera lub wyjaśnienia spraw technicznych z zamówieniem
  • oraz adres email

Inaczej jest z wysyłką na osobę prywatną ( paragon). Tutaj niestety już trzeba wypełnić dużo więcej pól do wysyłki. Jednak jak ktoś chce odebrać zamówienie osobiście w naszej firmie w Lublinie to wystarczy telefon lub wypełnienie formularza na stronie ” jak zamówić” lub kontakt emailowy.

Szerokie możliwości płatności za zamówienie

Na miejscu przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy zapłacimy :

  • płatność kartą
  • gotówką

W przypadku zakupu przez internet w sklepie

  • szybkie Przelewy 24
  • tradycyjny przelew bankowy
  • pobranie u kuriera (wiąże się to jednak z trochę większą opłatą za przesyłkę)

Na głównej stronie Sklep automatycznie umieszcza nowo dodane produkty. Klient na bieżąco widzi dodane nowości produktów w sklepie internetowym.

Praktycznie codziennie dodajemy nowy produkt – torby papierowe z nadrukiem lub bez nadruku. Sklep się rozrasta!!!

Również system na bieżąco aktualizuje najlepiej sprzedające się formaty toreb papierowych.

Zamów do godz. 13, jeżeli przesyłka jest za pobraniem, to wyślemy tego samego dnia. Również przy szybkim przelewie internetowym wyślemy tego samego dnia.

A mamy szeroki asortyment jak na torby papierowe. Codziennie testujemy ten sklep wysyłając nasze zamówienia dla naszych stałych klientów. To taka forma testu działania sklepu. Dzięki temu wychwytujemy nieprawidłowości w działaniu sklepu i od razu poprawiamy niedziałające prawidłowo funkcje sklepu internetowego z torbami papierowymi.

Dodaj komentarz