torby papierowe bez nadruku, torby bawełniane na zakupy,

Torby bawełniane na zakupy – idealne rozwiązanie

Użytkowanie toreb ekologicznych niesie ze sobą wiele korzyści. Jest to produkt bardzo praktyczny, a dodatkowo pozwala zadbać o otaczającą nas przyrodę. W ofercie znajdują się torby bawełniane w kolorze naturalnym, posiadające długie ucho lub rozszerzane dno. Każdy z tych modeli pozwala zaoszczędzić pieniądze, gdyż nawet niewielkie ceny reklamówek foliowych kupowanych podczas zakupów, mogą generować duże sumy w ciągu roku. Tutaj możemy zaproponować torby bawełniane z nadrukiem lub bez z rozszerzanym dnem w formatach:

  • 38x42x x10 gramatura 180 g długie ucho – rozszerzane dno + boki
  • 38×42 x9 gramatura 220 g długie ucho- rozszerzane dno i boki
  • 38×42 x9 grramatura 220 g długie ucho – w tej wersji rozszerzane jest tylko dno
torby papierowe bez nadruku
torby bawełniane na zakupy – rozszerzane dno
torby papierowe bez nadruku
torby bawełniane z nadrukiem

Torby papierowe bez nadruku cieszą się coraz większą popularnością . To doskonała alternatywa dla klasycznych reklamówek foliowych. Zastosowanie naturalnego materiału, niezwykła wytrzymałość i duża pojemność zwłaszcza u toreb z rozszerzanym dnem to czynniki, które zachęcają do zakupu. Jest to produkt funkcjonalny i bezpieczny dla środowiska. 

Torby bawełniane z rozszerzanym dnem – wytrzymałość

Dla osób ceniących sobie funkcjonalność dobrym wyborem będzie torba z rozszerzanym dnem. Jest to model, który nie zajmuje dużo miejsca i można go nosić w torebce lub przechowywać w schowku samochodowym. Jest niezwykle wytrzymały, a wzmocnione przeszycia przy uchwytach gwarantują długotrwałe użytkowanie i bezpieczne doniesienie ciężkich zakupów (do 15 kg) do auta lub domu. Torby są zszyte wewnątrz overlockiem, co dodatkowo zapobiega strzępieniu się materiału. Dzięki długim uszom można je nosić wygodnie na ramieniu. Niewątpliwym atutem toreb z rozszerzanym dnem jest ich duża pojemność. Są bardzo pakowne i pozwalają na schowanie wielu produktów. 

Praktyczna torebka z rozszerzanym dnem jako element reklamy

W ostatnim czasie wszystkie produkty eko cieszą się sporym zainteresowaniem. W związku z tym można zadbać o środowisko, ale z także o promocję firmy.  Torebki bawełniane z głębokim i rozszerzanym dnem posiadają dużą powierzchnię, dzięki czemu bardzo dobrze się na nich drukuje. Można umieścić na nich dowolny napis lub grafikę. Są one idealnym nośnikiem reklamy, gdyż zwiększają szanse na dotarcie do szerszej grupy odbiorców.

Oprócz toreb bawełnianych z rozszerzanym dnem posiadamy kilka formatów toreb papierowych . Są to formaty

torby papierowe bez nadruku
  • 30x17x34,
  • 30x17x42,
  • 40x18x39,
  • 50x18x39

Z rozszerzanym dnem posiadamy również torebki do kateringu. Format tych torebek to 32x22x24 cm. Odpowiednio wymiary ( szerokość, głebokość, wysokość) . Jest ona dostosowana do wymiarów pojemników cateringowych na żywność. Mieści ich kilka w pionie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry