W jaki sposób odbywa się drukowanie na torbach papierowych?

Możliwość dopasowania projektu do potrzeb użytkowników

Warto na początku podkreślić, że nadruki na torbach powstają w tzw. druku cyfrowym. Oznacza to, że niemal na każdym etapie klient ma wpływ na projekt motywu, który przekazał. Dzięki temu może dowolnie zmieniać kolorystykę, rozmiar oraz typografię widoczną w kompozycji, w porozumieniu z grafikiem, który przenosi projekt na papier. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala wydrukować zarówno dużą liczbę toreb, jak i jedną sztukę, która może stanowić wersję próbną. 

Wielość form i motywów na torbach papierowych

Dzisiejsze drukarnie oferuje także możliwość nadruku dwustronnego, co zwiększa walory estetyczne papierowych toreb oraz trwałość samego motywu. Oferują możliwość wykonania gadżetów reklamowych w różnych kolorach, a także na papierze dedykowanym o zróżnicowanej gramaturze lub z ozdobnymi elementami, takimi jak np. uchwyty wykonane ze wstążek. 

Torby papierowe z wygodnymi uchwytami

Niemniej ważne są ramiona torby papierowej, które wpływają na jej noszenie oraz przechowywanie. Mogą zawierać ucho skręcane lub płaskie, co powoduje, że opróżnioną torbę można zgiąć i schować do plecaka, dzięki czemu nie ulegnie zniszczeniu. Szczególnym  zainteresowaniem cieszą się modele z uchem skręcanym, które uchodzi za solidniejsze oraz mocniejsze. Mogą być wykorzystywane wielokrotnie np. podczas niewielkich zakupów w drogerii lub księgarni.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry