W jaki sposób odbywa się drukowanie na torbach papierowych?

  • by
torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukami to doskonały pomysł na gadżet reklamowy oraz promocję swoich usług. Dzięki temu, że stanowią alternatywę dla plastikowych toreb plastikowych, pozwalają wytworzyć wizerunek społecznie odpowiedzialnego biznesu, nastawionego na wspólnotowość oraz ekologię. Pomimo tego, że są wykonane z tak przemijalnego i niepozornego materiału, mogą prezentować się nowocześnie i elegancko.

Możliwość dopasowania projektu do potrzeb użytkowników

Warto na początku podkreślić, że nadruki na torbach powstają w tzw. druku cyfrowym. Oznacza to, że niemal na każdym etapie klient ma wpływ na projekt motywu, który przekazał. Dzięki temu może dowolnie zmieniać kolorystykę, rozmiar oraz typografię widoczną w kompozycji, w porozumieniu z grafikiem, który przenosi projekt na papier. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala wydrukować zarówno dużą liczbę toreb, jak i jedną sztukę, która może stanowić wersję próbną. 

Wielość form i motywów na torbach papierowych

Dzisiejsze drukarnie oferuje także możliwość nadruku dwustronnego, co zwiększa walory estetyczne papierowych toreb oraz trwałość samego motywu. Oferują możliwość wykonania gadżetów reklamowych w różnych kolorach, a także na papierze dedykowanym o zróżnicowanej gramaturze lub z ozdobnymi elementami, takimi jak np. uchwyty wykonane ze wstążek. 

Torby papierowe z wygodnymi uchwytami

Niemniej ważne są ramiona torby papierowej, które wpływają na jej noszenie oraz przechowywanie. Mogą zawierać ucho skręcane lub płaskie, co powoduje, że opróżnioną torbę można zgiąć i schować do plecaka, dzięki czemu nie ulegnie zniszczeniu. Szczególnym  zainteresowaniem cieszą się modele z uchem skręcanym, które uchodzi za solidniejsze oraz mocniejsze. Mogą być wykorzystywane wielokrotnie np. podczas niewielkich zakupów w drogerii lub księgarni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *