Wytrzymałość toreb papierowych

Jeszcze kilkanaście lat temu torby papierowe nie cieszyły się dużą popularnością. Dziś, w dobie walki z zanieczyszczeniem środowiska, ekologiczne torby są coraz częściej wykorzystywane. Dlaczego warto postawić na torby papierowe, robiąc codzienne zakupy? O tym w dzisiejszym artykule.

Dlaczego torby papierowe są tak wytrzymałe?

O wytrzymałości toreb papierowych decyduje papier, z którego są wykonane. W firmie Etorby wykorzystujemy naturalny papier dobrej jakości typu Kraft o dużej gramaturze, co pozwala nam na produkcję ekologicznych toreb papierowych o nośności nawet kilkunastu kilogramów. Dzięki odpowiednim materiałom i dbałości o najdrobniejsze detale, nasze torby cechuje wysoka odporność na rozdarcia i pękanie. Wytrzymałość całej torby papierowej zależy w dużej mierze od wytrzymałości uchwytu. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są delikatne, przyjemne w dotyku uchwyty skręcane  oraz uchwyty płaskie, wykonane z kilku warstw złożonego papieru. Nasza oferta obejmuje zarówno torby ze skręcanym, jak i z płaskim uchem w szerokim wyborze rozmiarów i kolorów. Istnieje również możliwość zamówienia toreb z nadrukiem. Wszystkie torby są w pełni bezpieczne, mają atest PZH i mogą być wykorzystywane do przenoszenia żywności.

 

Dlaczego warto wybrać torby papierowe?

Torby papierowe to doskonała alternatywa dla popularnych plastikowych reklamówek czy toreb z tworzyw sztucznych. Są wygodne w użytkowaniu, trwałe oraz, co najważniejsze, ekologiczne. Ponieważ wykonane są z naturalnego materiału, łatwo ulegają biodegradacji i mogą być poddane recyklingowi. Niewątpliwą zaletą jest również bardzo niska cena.

Torby z papieru firmy Etorby świetnie wpisują się w panujące obecnie proekologiczne trendy. Firmy, które wykorzystują naturalne, wytrzymałe torby pokazują w ten sposób swoim klientom, że stawiają na jakość oraz ekologiczne rozwiązania. Taka torba jest więc świetnym nośnikiem reklamowym, za pomocą którego można dotrzeć do szerszego grona klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *