Torby papierowe z nadrukiem.Rodzaje uchwytów w torbach papierowych.

Torby papierowe z nadrukiem to produkt warty zakupu ze względu na niski koszt, niewielką wagę, funkcjonalność oraz niebywałą wytrzymałość. W zależności od wybranego modelu mogą się od siebie różnić powyższymi parametrami, a także nadrukiem. W torbach papierowych stosuje się również dwa rodzaje wytrzymałych uchwytów, płaski i skręcamy, które uzależnione są od przeznaczenia toreb.

Uchwyt płaski – idealny na zakupy

Torby papierowe z uchwytem płaskimto produkt dla osób poszukujących estetycznych, wytrzymałych, a zarazem tanich opakowań o dużej pojemności. Ten typ toreb wydaje się bardzo delikatny, jednak wyróżnia się niebywałą starannością wykonania. To, co zachęca do zakupu toreb papierowych z płaskim uchwytem, to ich użyteczność. Płaskie rączki wyróżniają się solidnym mocowaniem, dzięki czemu są chętnie wykorzystywane w wielu sieciach handlowych. Płaska forma uchwytu sprawia, że nawet przy większym obciążeniu uszy nie wbijają się w dłonieMocne klejenie i papier o odpowiedniej gramaturze, zapewnia bezpieczne i komfortowe przenoszenie zakupów nawet do ok. 15 kg. 

Uchwyt skręcany

Wysokiej jakości torby papierowe z uchwytem skręcanym to model wykorzystywany w wielu branżach. Wyglądają one niezwykle schludnie, a zarazem są niezwykle praktyczne. Uchwyt jest wzmocniony od zewnątrz, co gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo przenoszenia znajdujących się w nim produktów. Wykonany jest ze skręconego papieru, dzięki czemu całość jest biodegradowalna. Uchwyty skręcane w torbach papierowych zwiększają ich odporność na obciążenia. Z kolei dzięki wzmocnionej strukturze papieru uszy są odporne na zerwanie. Zastosowanie oryginalnych grafik i kolorystyki sprawia, że torby mogą pełnić funkcję efektownego opakowania na prezent. Nasi klienci do nadruków wybierają torby papierowe ze skręcanym uchem. Dlaczego? Torby papierowe z uchwytem skręcanym są po prostu mocniejsze. Są bardziej estetyczne. Według naszej subiektywnej oceny są najzwyczajniej fajniejsze. 

Scroll to Top