torby bawełniane z nadrukiem


Torby bawełniane z nadrukiem, – ostatnio stają się coraz bardziej modne. W dobrym tonie jest pakować zakupy w sklepie do ekologicznej torebki z bawełny wielorazowego użytku. To oznaka nowoczesność, bycia trendy oraz wyraz dbałości o środowisko naturalne. Poczucie odpowiedzialności za czystą przyrodę nakazuje nieużywania popularnych dotychczas, a jednocześnie zanieczyszczających nasze otoczenie torebek foliowych. Opakowania z naturalnych materiałów mogą być używane wielokrotnie, a w przypadku ich zniszczenia ulegają łatwej biodegradacji.

Drukujemy wielokolorowe nadruki

Oferujemy je w różnych rozmiarach z rączkami krótkimi oraz przedłużonymi. Są one produkowane są w Indiach i przeznaczone na rynek niemiecki. Daje to gwarancję, że są wysokiej jakości oraz trwałości produktu. Oferujemy torebki czyste bez nadruku, jak również z nadrukiem wielokolorowym. Drukujemy metodą sitodruku dla zamówień wielkoseryjnych od 50 sztuk do tysięcy sztuk. Dla pojedynczych sztuk lub jeżeli ma być wydrukowane zdjęcie , używamy specjalizowanej drukarki cyfrowej do tkanin DTG.


torby bawełniane z nadrukiem

Przedstawione powyżej torby bawełniane z nadrukiem są drukowane metodą sitodruku. Drukujemy je od już od 50szt . Przy tym wyborze metody druku – sitodruk, możemy wydrukować zarówno na ciemnych kolorach i na jasnych kolorach tła torebki. Druk ogranicza się wtedy jednak do druku grafik wektorowych typu „logo” . Jak na zdjęciach powyżej. Jednak tą metoda nie wydrukujemy zdjęć oraz przejść tonalnych kolorów np. od jasnego do ciemnego. Za to przy dużych seriach drukowania cena robi się już naprawdę niska i ekonomiczna.


Drukowane są metodą cyfrową . Tusze którym drukowane są torby bawełniane zabarwiają włókno bawełniane . Nadruk ma naturalny chwyt torby bawełnianej , jest mięki i przyjemny w dotyku.


Drukowane również metoda cyfrową. Nadruki dla małych serii z dużą ilością kolorów. Doskonałe krycie na materiałach ciemnych . Nadruki są bardzo elastyczne. Nadruk jest w formie w polimerowej powierzchni , ma „chwyt” gumowy, nie przepuszcza powietrza. Akurat dal torby bawełnianej nie ma to znaczenia , ale w przypadku koszulek już tak.

Dostępne rodzaje

nadruk na torbie

140g – kolor naturalny :

 • gramatura 140 g/m2
 • wymiar: 38×42 cm ( układ pionowy)
 • najczęściej wybierane przez naszych klientów
 • długie ucho -65-70 cm do założenia na ramię lub 30-35 cm dla modelu z krótkim uchem
 • uszy przeszyte są szwem krzyżowym dla wzmocnienia wytrzymałości
 • wewnątrz zszyta jest overlockiem, co zapobiega strzępieniu się materiału
 • cena 2,40 zł+VAT/szt – bez nadruku 
torby bawełniane z nadrukiem
nadruk na torbie

140 g – kolorowe, długie ucho:

 • gramatura 140 g/m2
 • format: 38×42 cm ( układ pionowy)
 • dostępnych jest 12 kolorów
 • długie ucho -65-70 cm do założenia na ramię
 • uszy przeszyte są szwem krzyżowym dla wzmocnienia wytrzymałości
 • torba wewnątrz zszyta jest overlockiem, co zapobiega strzępieniu się materiału
 • cena 3,70 zł +VAT/szt za kolory czerwony, czarny i granatowy, biały
 • cena 3,80 zł +VAT za kolory żółty, pomarańczowy, zielony jasny ,zielony ciemny, szary, szafirowy
nadruk na torbie

220g – rozszerzane dno i boki:

Ten rodzaj torby staje się bardzo popularny wśród naszych klientów. Mocna i wytrzymała o dużej pojemności wspaniale nadaje się na duży zakupy

 • gramatura 220 g/m2
 • kolor naturalny
 • rozmiar  38x10x42 cm  – rozszerzane dno i boki 10 cm
 • dzięki temu rozszerzanemu dnu ,  ma dużą objętość, jest bardzo pakowna i pojemna
 •  bardzo dobrej, jakości, mocna, bardzo wytrzymała ok. 15 kg
 • długie ucho -65-70 cm do założenia na ramię
 • uszy przeszyte są szwem krzyżowym dla wzmocnienia wytrzymałości
 •  wewnątrz zszyta jest overlockiem, co zapobiega strzępieniu się materiału
 • ulubiona produkt  naszych drukarzy,  szeroka, z głębokim dnem, dobrze się drukuje, dobrze się nakłada do druku na paletach  około 200 – 300sz.t na godzinę, przy jednej osobie do obsługi maszyny.
 • cena 4,65zł+VAT/szt. – bez nadruku 
 • z nadrukiem jednokolorowym, jednostronnym( jak na zdjęciach poniżej ) kosztuje 5,65 zł + VAT / szt. przy minimalnym zamówieniu 100szt.
torby-bawełniane--z-nadrukiem

Jeżeli poszukujecie firmy, która jest w stanie zamieścić nadruk na torbie bawełnianej, to zapraszamy do nas. Drukujemy od 1 sztuki do dziesiątków tysięcy sztuk, w zależności od potrzeb klienta. Proszę pytać! Na pewno coś zaradzimy i doradzimy.


Szybki kontakt, szybka informacja tel. 601 079 623. Zadzwoń!


Zamówienie możemy zrealizować zarówno bez nadruku, jak i z wielokolorowym nadrukiem. Drukujemy metodą sitodruku  dla zamówień wielkoseryjnych od 50 szt. do tysięcy szt. Dla pojedynczych egzemplarzy toreb bawełnianych lub jeżeli ma być wydrukowane zdjęcie na torbie używamy specjalizowanej drukarki cyfrowej do tkanin DTG. W zamówieniach toreb bawełnianych  z nadrukiem ( i nie tylko bawełnianych, również papierowych ) zaufało nam dużo firm praktycznie z całego przekroju naszej gospodarki

Masz pytania dotyczące produktu – Tel. 601 079 623

Ekspozycje logotypu i nadruki z przekazem reklamowym to wciąż atrakcyjne forma promocji marki lub firmy. Torebki ekologiczne z nadrukiem reklamowym cieszą się dużym zainteresowaniem firm. Również agencje reklamowe poszukują ciekawych artykułów reklamowych dla swoich klientów. Taka torba to poręczne i jednocześnie estetyczne opakowanie. W sam raz, by zmieścić w nim upominki lub gadżety reklamowe, które firmy wręczają swoim klientom na różnego typu imprezach i eventach. . Bardzo łatwo można je zadrukować hasłem reklamowym lub logo firmy. W ten sposób stają się nośnikiem przekazu reklamowego. Bardzo chętnie jest to wykorzystywane przez wiele firm. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski. To również w tych miastach tutaj wykonujemy zamówienia dla naszych klientów.

Na decyzję o zastąpieniu siatek na zakupy, potocznie zwanych foliówkami, nowymi ekologicznymi rozwiązaniami miało wpływ wiele czynników. Jednym z nich była postępująca degradacja środowiska, powodowana produkowanymi przez mieszkańców Ziemi corocznie milionami ton śmieci. Po przebadaniu zjawiska, naukowcy doszli do wniosku, że konieczne jest wprowadzenie zmian i jedną z nich była zmiana reklamówek foliowych na wersje biodegradowalne i nadające się do dalszego recyklingu. Niezwykle szybko na popularności zyskała wówczas znana już wcześniej użytkownikom torba bawełniana, która znakomicie się sprawdziła jako torba na zakupy, czy zastępstwo dla klasycznej torebki i plecaka. Mająca zazwyczaj format A4, podwójnie szyta na szwach, bardzo wytrzymała torba bawełniana, zyskała grono oddanych jej zwolenników. 

Zastosowanie i zalety toreb bawełnianych

Torby bawełniane to znakomita alternatywa dla klasycznych biodegradowalnych toreb foliowych. Jest ekologiczne rozwiązanie, które cechuje się dużą solidnością i trwałością. Nadaje się do ozdabiania licznymi technikami w tym za pomocą profesjonalnej technologii drukarskiej sitodrukiem. Właśnie z tych powodów nasza firma etorby.eu wprowadziła do swojej oferty torebki bawełniane znakomicie nadające się do malowania, wyszywania czy nadruku, który można u nas zamówić. Proponuje bardzo konkurencyjne ceny za produkt najwyższej jakości w klasycznym odcieniu naturalnego beżu. Gwarantujemy, że każdy z egzemplarzy, który wychodzi z naszej pracowni będzie spełniał wszystkie powyżej wymienione przez nas kryteria jakości. Bawełniane torby to znakomity nośnik reklamy, dlatego wiele firm decyduje się na ich sprzedaż jako jednej z toreb przeznaczonych na zakupy w ich sklepach. Bawełniane torby to także wybór większości osób, którym drogie są ekologiczne rozwiązania. Ludzie zorientowani proekologicznie wybierają zazwyczaj torby wielorazowego użytku, które sprawdzą się zarówno podczas nieprzewidzianych zakupów oraz jako alternatywa plecaka czy torby mogącej pomieścić teczki jak i zeszyty na studia, pracy. Torby bawełniane mają tę niebywałą zaletę, że można je wielokrotnie prać w pralce bez obawy o to, że stracą na jakości, można dobrać taki rodzaj torby bawełnianej, którym uda nam się wyrazić siebie lub swój niebanalny punkt widzenia — ponieważ na rynku aż roi się od firm produkujących torby ze śmiesznymi, przyciągającymi uwagę klienta memami obrazkami lub zdjęciami. 

Jakie obciążenie jest w stanie przyjąć torba bawełniana?

W trosce o środowisko naturalne, ale również ze względu na własną wygodę torba bawełniana powinna być nieodzownym elementem „wyposażenia” damskiej torebki tak, jak przysłowiowa szminka czy lusterko i rzecz jasna smartfon. Mnogość kolorów, „fasonów”, możliwości personalizowania toreb przy pomocy napisów i zdjęć sprawia, że to nie tylko praktyczny, ekologiczny dodatek do stroju, ale również sposób na podkreślenie swojej osobowości. Firmy wykorzystują torby bawełniane do kreowania wizerunku, reklamy, decydując się na skorzystanie z tej formy promocji firmy, warto zwrócić uwagę na pochodzenie torby bawełnianej. Tylko bowiem torby ze sprawdzonego źródła będą uszyte z wysokiej jakości materiału, z wykorzystaniem dobrej jakości nici, co przełoży się na wytrzymałość, trwałość torby i tym samym opinię o firmie.

Rozmiar torby bawełnianej a jej udźwig

W przypadku toreb bawełnianych istnieje bezpośrednie przełożenie między gramaturą użytego materiału, zastosowanymi nićmi, rozmiarem torby a jej wytrzymałością na obciążenie. Olbrzymia ilość toreb produkowana jest z bawełny o gramaturze około 140 g. Jest to standardowa grubość toreb bawełnianych pozwalająca na praktyczne wykorzystanie torby w codziennych sprawunkach, przy jednocześnie zachowanej atrakcyjnej jednostkowej cenie produkcji bawełnianej torby reklamowej. Wizualnie można określić ten materiał jako minimalnie prześwitujący i stosunkowo cienki. Jednak mimo delikatnej formy, dzięki zastosowanej technice łączenia materiału, wzmocnionej przeszyciem X i użyciu dobrej klasy nici torby w wersji classic mogą gwarantować udźwig nawet do 5 kg. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na skład materiału bazowego, nici oraz sposób produkcji, czyli łączenia materiałów. Istnieją bowiem na rynku torby, które mimo podobnego na pierwszy rzut oka wyglądu „zerwą się” pod obciążeniem przysłowiowych 2 torebek cukru.

Torby do zadań specjalnych o gramaturze 220 g

Jeśli poszukujesz torby bawełnianej do zadań specjalnych, nie łudź się, że gramatura 140 g pozwoli ci przenosić dziesiątki kg. Istnieją oczywiście oferty, z których specyfikacji wynika, że gramatura 140 g pozwala na udźwig nawet 20 kg, ale przecież nie chodzi tu o podnoszenie ciężarów, a o bezpieczne dostarczenie w torbie produktów pod właściwy adres. Bywa, że zakupy pokonać muszą parę ładnych kilometrów, dodatkowo działa na nie tylko siła przyciągania, ale także całe mrowie innych czynników wpływających na wytrzymałość „załadowanej torby”. Często użytkownicy toreb korzystają ze środków komunikacji miejskiej, torby są szarpane, przestawiane, poddawane naprawdę dużym przeciążeniom. Jeśli chcemy przenosić cięższe sprawunki, przedmioty o znacznej wadze, lepiej zdecydować się na torby wykonane ze 100% bawełny o gramaturze 220 g, która w połączeniu ze wspomnianą technologią produkcji, rodzajem zastosowanych przeszyć i użytych nici finalnie zapewni udźwig rzędu wspomnianych wyżej 15-20 kg.

Na wytrzymałość torby bawełnianej będzie wpływać zarówno sposób jej uszycia, rodzaj materiału, jak i wykrój. Chcąc przenieść cięższe przedmioty, warto zadbać o to, by przenoszone przedmioty nie rozciągały, nie napinały się wokół przedmiotu. Do przenoszenia dużych i gabarytowo i wagą produktów dobrze zdecydować się na torby 220 g o rozszerzanym dnie, co zwiększy i objętość torby, ale również poprawi jej wytrzymałość na pęknięcie i zniszczenie.


Organizujesz szkolenie i potrzebujesz toreb na materiały szkoleniowe i reklamowe- to produkty bawełniane i papierowe spełnią Twoje oczekiwania. Z tych produktów papierowych korzystają firmy z całego przekroju gospodarki. Naszymi klientami są firmy jednoosobowe i kilkuosobowe, firmy średnie i bardzo duże. Opakowania torebki papierowe z nadrukiem chętnie wykorzystują sklepy spożywcze, butiki , sklepy przemysłowe. Restauracje i hotele, uzdrowiska. Banki i firmy ubezpieczeniowe, gazety i wydawnictwa. Kopalnie i firmy energetyczne. Wszyscy używają torebki papierowe z nadrukiem. Tak naprawdę realizujemy zamówienia dla całego sektora naszej gospodarki, dla każdej branży.

Scroll to Top