kontakt

torby papierowe z nadrukiem

Bądźmy w kontakcie:

e-mail: biuro@etorby.eu

tel. +48 601 079 623

20-346 Lublin, ul. Długa 7

Zmienił nam się adres z Długiej 5 na Długą 7, ale dalej jesteśmy w tym samym miejscu co zawsze. Urząd Miasta zmienił numery działek – posesji

NIP: 7121053499

Masz pytania dotyczące produktu, ceny, dostawy (torby bawełniane z nadrukiem, torby papierowe z nadrukiem) – Tel. 601 079 623, realizujemy zlecenia na terenie całej Polski w tym: Łódź, Warszawa Lublin , Rzeszów, Kraków, Katowice, Częstochowa, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynia, Gdańsk – cała Polska jest dostępna dla przesyłek kurierskich w ciągu 24 h. Wysyłamy firmami kurierskimi DPD oraz Fedwx- które to firmy sprawdzamy codziennie wysyłając nasze zamówienia. I wiemy, że można na nie liczyć.

Przesyłka kurierska przy przedpłacie zaliczki na fakturę proforma na konto bankowe – 20zł+VAT.

Przesyłka kurierska przy pobraniu należności za zamówienie przez kuriera 23zł+VAT.

Przesyłki firmami DPD i Fedex dochodzą na drugi dzień roboczy, jeżeli zamówienie u nas było złożone do godz. 13. Dotyczy to toreb czystych bez nadruku . Czas realizacji naszych zamówień z nadrukami zależy od wielkości zlecenia i waha się od 1-14 dni.


Firmy szukają coraz nowszych form dotarcia do potencjalnych Klientów. Wykorzystują do tego torebki ekologiczne z nadrukiem. Warto też pamiętać, że kampanie reklamowe skierowane są również do osób, które już skorzystały z oferty danej firmy. Utrzymanie dotychczasowych oraz pozyskanie nowych Klientów to główny cel działań wielu zespołów marketingowych. Torby papierowe z nadrukiem dla firmy mogą być dobrym sposobem na zainteresowanie Klientów.

Można powiedzieć, że w chwili obecnej ekologia jest na czasie. Z drugiej strony głosy nawołujące do dbałości o środowisko naturalne wynikają także z realnej potrzeby zmiany dotychczasowych nawyków ludzkości. Tak naprawdę obecnie toniemy w foliowych torbach, woreczkach i różnego rodzaju opakowaniach. Sięgamy po nie odruchowo. Z tego punktu widzenia trend dotyczący używania toreb papierowych powinien stać się modą i zjawiskiem o charakterze stałym. Noszenie papierowych toreb jest obecnie w dobrym tonie.Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że tego typu torby są postrzegane jako bardziej ekskluzywne w stosunku do ich foliowych odpowiednikówWykorzystajmy to więc w reklamie!

Papierowe torby to dobra forma reklamy. łatwo rzucają się w oczy. Wynika to z faktu, że nie są jeszcze tak powszechne jak „klasyczne” reklamówki. Wykorzystuje to wiele sklepów oferujących markowe produkty. Dla drogich i modnych ubrań czy ekskluzywnych perfum dużo lepszą formą pakowania jest właśnie papier. Podkreśla wyjątkowość produktów. Ten trend stał się bardzo powszechny. Kupując produkty w popularnej „sieciówce” otrzymamy je zapakowane w reklamówkę. Odwiedzając butik czy elegancki salon wyjdziemy z niego na pewno z papierową torbą.


Scroll to Top