torby papierowe, torby papierowe z nadrukiem, torby papierowe bez nadruku

Torby papierowe z nadrukiem

torby papierowe i torby papierowe z nadrukiem

Firma Etorby zbudowała silną markę, która znana jest z produkcji toreb papierowych z nadrukiem lub bez nadruku. Torby papierowe doskonale wpisują się w proekologiczny trend wymuszony potrzebą ochrony środowiska. Torby z papieru stają się modne i używanie ich jest w dobrym tonie. Lepsze sklepy, chcące być postrzegane jako bardziej ekskluzywne proponują swoim klientom pakowanie zakupów w torby papierowe. Torby papierowe z nadrukiem reklamowym z powodzeniem wykorzystywane są do celów marketingowych. Ładna torba z wyrazistą grafiką to atrakcyjna forma reklamy. Większość sklepów z artykułami markowymi pakuje swoje produkty w takie właśnie torby. Wyraźne logo i ciekawy hasło reklamowe przyciągają wzrok i łatwo zapadają w pamięć klientów.

Torby papierowe ze skręcanym uchwytem

Uchwyt ma znaczenie. Ten skręcany jest delikatny i przyjemny w dotyku. Wydaje się bardziej ekskluzywny. Właśnie dlatego torby papierowe ze skręcanym uchwytem cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. Oferujemy torby białe w różnych rozmiarach. Na zamówienie klienta wykonamy na torbach dowolny nadruk reklamowy w kilku kolorach. Możemy także przygotować torby papierowe bez nadruku.

Torby papierowe z płaskim uchwytem

Również bardzo popularnym modelem jest torba papierowa z płaskim uchem. Uchwyt torby wykonany jest z wielokrotni złożonego papieru. Torby tego typu są tańsze niż torby z uchem skręcanym. Również w tym wzorze toreb występuje wiele rozmiarów i dostępnych kolorów. Jesteśmy w stanie dostarczyć je do klienta z nadrukowaną grafiką lub baz nadruku.

Torby papierowe kolorowe

torby papierowe kolorowe

Trzecim modelem toreb papierowych produkowanym przez naszą firmę są torby kolorowe ze skręcanym uchwytem. Wykonamy je z kolorowego papieru na życzenie klienta. Szeroka gama kolorów umożliwia dopasowanie torby do kolorystyki logo lub kolorów zgodnych z identyfikacją wizualna firmy. Dostępne są torby w wielu rozmiarach.