torby papierowe

Z szerokiej oferty wybierz torebki, które będą odpowiednie dla Twojej firmy . Wybierzesz tutaj wg grubości papieru, rodzaju uchwytów, rozmiaru i koloru. Można je podzielić na kategorię z nadrukiem i bez nadruku.

torby papierowe

 

W naszej ofercie posiadamy torby papierowe

  • z nadrukiem – spersonalizuj swój produkt pod kątem firmy lub osoby, zamów nadruk. Własne logo lub nadruk reklamowy podkreśli prestiż Twojej firmy
  • z płaskim uchem brązowe – ekonomiczny wybór, do szerokich zastosowań, opakowań. Chcesz mieć tanio – wybierz ten wariant. Płaskie ucho . Cienki papier 70 g , ale dużo utrzyma.
  • ze skręcanym uchem brązowe – tutaj zastosowany jest ekologiczny papier( szary – brązowy eko) , dużo mocniejszy od poprzedniego bo gramatura wynosi 90 g/m2 , ucho jest ze sznurka papierowego skręcanego.
  • ze skręcanym uchem białe – do produkcji zastosowano jeszcze grubszy papier 100g/m2. Do pewnych branż lepiej i estetyczniej jest użyć papieru białego niż brązowego.
  • kolorowe – gramatura ich wynosi 90 g, czyli mocne. Drukowane są na szarym papierze. I tutaj mamy już ograniczoną ilość formatów. Ale i tak jest szeroka oferta jeśli ktoś chce spersonalizować opakowanie i dopasować kolorystycznie do swojego produktu.

Scroll to Top