Pomysłowe grafiki na torbie, czyli jak wyróżnić się z tłumu

Torby bawełniane to w ostatnim czasie prawdziwy krzyk mody. Są nie tylko ekologiczne, ale pozwalają także na podkreślenie własnego stylu i wyróżnienie się z tłumu. Wszystko to dzięki pomysłowym grafikom na torbach, które często stają się niemalże manifestami.

Postawić na kolor

Jeśli torba bawełniana ma stanowić element pozwalający na wyróżnienie się z tłumu, zdecydowanie warto stawiać na kolory. Torby bawełniane z nadrukiem, które oferujemy również naszym klientom, mogą mieć różne barwy, od neutralnych czerni, szarości i bieli, aż po czerwień, zieleń oraz pomarańcz.

Te ostatnie kolory również będą doskonałą kanwą dla wszelkiego rodzaju pomysłowych grafik i z pewnością przyciągną uwagę, zwłaszcza na polskich, szaroburych ulicach.

Gra w słowa

Ciekawym pomysłem jest nie tylko kreatywna grafika, ale również opatrzenie jej zabawnym napisem. Może być to zarówno gra słów, jak i swobodna przeróbka przysłów lub zwrotów znanych z życia publicznego.

Istotne znaczenie będzie miała oczywiście czcionka, która powinna być łatwa w rozszyfrowaniu, a także stylistycznie dopasowana do grafiki widniejącej na torbie.

Grafiki z manifestami

Torby bawełniane mogą stanowić również manifest poglądów noszącej je osoby. W takiej sytuacji właściwie nie ma ograniczeń, oczywiście o ile nie obrażają one innych oraz nie prezentują obrazków, które nie powinny być pokazywane w przestrzeni publicznej.

Grafiki dla „zawodowców”

Właściwie w każdym zawodzie funkcjonują pewne stereotypy. Aby pokazać dystans do wykonywanej przez siebie pracy, także można pokusić się o torbę z grafiką podkreślającą takie stereotypy.

Grafika z „typowym informatykiem” w okularach? A może obrazek „wykwintnego dania” w postaci mięsnego jeża lub parówek na torbie szefa kuchni?

Możliwości jest jak widać wiele, a wszystko zależy od własnej kreatywności oraz dystansu do siebie.

Torby z memami

Obrazkowe memy zawładnęły naszą rzeczywistością i coraz częściej można zobaczyć je nie tylko na ekranach komputerów, ale również na kubkach, zeszytach czy innych gadżetach. Można umieszczać je oczywiście również na bawełnianych torbach. Wówczas ma się pewność, że podczas zwykłej przejażdżki komunikacją miejską, taka grafika zwróci uwagę niejednego pasażera.

To tylko niektóre sposoby na pomysłowe grafiki na torbach bawełnianych. A Ty? Jaką stworzysz dla siebie?

Scroll to Top