torby bawełniane

Torby bawełniane z nadrukiem, torby ekologiczne z logo

Torby bawełniane ostatnio stają się coraz bardziej modne. W dobrym tonie jest pakować zakupy w sklepie do ekologicznej torby z bawełny wielorazowego użytku. To oznaka nowoczesność, bycia trendy oraz wyraz dbałości o środowisko naturalne. Poczucie odpowiedzialności za czystą przyrodę nakazuje nieużywania popularnych dotychczas, a jednocześnie zanieczyszczających nasze otoczenie torebek foliowych. Torby z naturalnych materiałów mogą być używane wielokrotnie, a w przypadku ich zniszczenia ulegają łatwej biodegradacji.

Oferujemy torby bawełniane w różnych rozmiarach z rączkami krótkimi oraz przedłużonymi. Torby produkowane są w Indiach i przeznaczone na rynek niemiecki. Daje to gwarancję,że torby ekologiczne z logo są wysokiej jakości oraz trwałości produktu. Torby z bawełny dostępne są w różnych gramaturach. Oferujemy torby czyste bez nadruku, jak również z nadrukiem wielokolorowym. Torby drukujemy metodą sitodruku dla zamówień wielkoseryjnych od 50 sztuk do tysięcy sztuk. Dla pojedynczych egzemplarzy toreb bawełnianych lub jeżeli ma być wydrukowane zdjęcie na torbie, używamy specjalizowanej drukarki cyfrowej do tkanin DTG.

Dostępne rodzaje toreb bawełnianych:

Jeżeli poszukujecie firmy, która jest w stanie zamieścić nadruk na torbie bawełnianej, to zapraszamy do nas. Drukujemy torby bawełniane od 1 sztuki do dziesiątków tysięcy sztuk, w zależności od potrzeb klienta. Proszę pytać! Na pewno coś zaradzimy i doradzimy.
torby bawełniane z nadrukiem

Torby bawełniane z nadrukiem – szeroka oferta – nadruki na torbach bawełnianych.

Szybki kontakt, szybka informacja tel. 601 079 623. Zadzwoń!

Posiadamy torby bawełniane w naszej ofercie. Zamówienie możemy zrealizować zarówno na torby czyste bez nadruku, jak i z wielokolorowym nadrukiem. Torby drukujemy metodą sitodruku  dla zamówień wielkoseryjnych od 50 szt. do tysięcy szt. Dla pojedynczych egzemplarzy toreb bawełnianych lub jeżeli ma być wydrukowane zdjęcie na torbie używamy specjalizowanej drukarki cyfrowej do tkanin DTG. W zamówieniach toreb bawełnianych  z nadrukiem ( i nie tylko bawełnianych, również papierowych ) zaufało nam dużo firm praktycznie z całego przekroju naszej gospodarki

Torby bawełniane 38×42 cm, kolor naturalny ecru. Posiadamy w ofercie torby bawełniane w rozmiarze 38×42 cm, krótkie ucho – 35cm, gramatura 140/m2. Torby są szyte w Indiach na rynek niemiecki, co za tym idzie dobra jakość oferowanej torby. Torba jest kontrolowana w produkcji przez kontrahentów niemieckich, dzięki temu możemy zaoferować torbę bawełnianą dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Parametry techniczne torby bawełnianej :

wymiar: szerokość. – 38cm, wysokość- 42cm gramatura: 140g/m2 krótkie ucho – długość 35-36cm wzmocnione szyciem krzyżowym połączenie ucha z torbą wewnętrzne krawędzie torby są wykończone overlockiem, nie powodującym strzępienia się krawędzi toreb od wewnątrz powierzchnia torby jest prasowana po uszyciu przez producenta, dzięki temu nie ma problemów z nadrukiem, metodą sitodruku powtarzalność wymiarów w całej serii.

Masz pytania dotyczące produktu – Tel. 601 079 623
Nadruki na torby bawełniane:

Nasza firma zajmuje się również nadrukami na torbach bawełnianych. W naszych zamówieniach stosowaliśmy torby od różnych producentów i z Azji i z Polski. Te azjatyckie nigdy nie dorównywały tej obecnej jakości, natomiast polskie nie mogły być konkurencyjne cenowo. W tych torbach znaleźliśmy dobrą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.

Torba jest przyjazna nadrukowi:). Polecamy !
Torby bawełniane 38×42 cm, kolor naturalny ecru – długie ucho- N02.

Torba o tych samych parametrach jak torba z krótkim uchem. Zmienia się tylko długość ucha – 65 cm. Długość ucha jest dostosowana do noszenia torby na ramieniu.  Torby te używamy w naszej seryjnych ,wysokonakładowych produkcjach.  Torba jest równa , gładka nie posiada zaprasowań czy zagnieceń uniemożliwiających prawidłowy druk. Posiada powtarzalne wymiary w całej serii.
torby bawełniane kolorowe 140g z długim uchem

Szeroki wybór kolorów toreb zaspokoi gusta wielu klientów. Torby kolorowe są dostępne tylko w wersji z długim uchem.
Masz pytania dotyczące produktu (torby bawełniane z nadrukiem) – Tel. 601 079 623, realizujemy zlecenia na terenie