W jakim celu wykonuje się nadruki na torbach?

Nadruki na torbach sprawiają, że stają się one atrakcyjnym gadżetem bądź oryginalnym pomysłem na prezent. W jakim celu wykonuje się nadruki na torbach bawełnianych i papierowych i jakie przynosi nam korzyści? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule.

Korzyści z umieszczenia nadruku na torbie

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów toreb, różniących się rozmiarem, kolorystyką, rodzajem zastosowanego splotu. W sprzedaży można znaleźć nie tylko bawełniane torby zakupowe, ale też torby na butelki, torby sportowe, plażowe i wiele innych. Torby wielokrotnego użytku, wykonane z ekologicznych materiałów, cieszą się coraz większą popularnością. Nie może więc dziwić, że są używane jako nośniki różnych informacji. Jako nadruk na materiałowej torbie można umieścić napis, atrakcyjną grafikę bądź logotyp. Umieszczenie nadruku na torbie niesie szereg korzyści. Najważniejsze z nich, to:

  • zwiększenie rozpoznawalności marki;
  • wykorzystanie torby, jako miejsca reklamowego;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • możliwość dotarcia do szerokiego grona klientów.

Ile kosztuje nadruk na torbach?

Koszt wykonania nadruku na torbach bawełnianych zależy od ilości zamówionych sztuk oraz od ilości kolorów. Wpływ na cenę ma także powierzchnia, jaką zajmie nadruk, a także jego umiejscowienie na torbie. W przypadku większych partii – od 50 do tysięcy sztuk, nadruki wykonuje się metodą sitodruku. Do nadruków na pojedynczych egzemplarzach można wykorzystać specjalną drukarkę cyfrową do tkanin DTG. Drukarki można też użyć, kiedy na torbie ma zostać wydrukowane zdjęcie.  Aby nadruk na torbie przyniósł spodziewane korzyści, należy zadbać o wysoką jakość samych toreb. Torby używane przez firmę Etorby mają gramaturę 140-180g/m2.  Powstają w Indiach i są przeznaczone na rynek niemiecki, co gwarantuje ich trwałość przy zachowaniu przystępnej ceny.

Ciekawie zaprojektowana torba bawełniana z firmowym logo bądź innym interesującym nadrukiem pozwoli Twojej firmie wyróżnić się na tle innych oraz da możliwość dotarcia do większej grupy odbiorców.

Scroll to Top